Kiemelt partnereink

Magyarország

Budapest

Ázsia Bt. - www.azsiabolt.hu

Cake Decor Kft. - www.sutisdoboz.hu

Écsy Kft. - www.ecsy.hu

Körömi Miklós e.v. - www.tortavarazs.hu

Puzzle Office Service Kft. - www.tortastudio.hu

Schiper Trade Kft. - www.akedvencboltom.hu

Sweet Home & Cake Kft. - www.edesizek.hu

Szilágyi Györgyi Ilona e.v. - www.tortamissio.hu

Tortavarázs - www.tortavarazs.hu

Békéscsaba

Soós Norbert e.v. - www.tortacenter.hu

Biatorbágy

Spájz Natúrbolt - www.facebook.com/spajznaturbolt

Debrecen

Candy Units Kft.  - Jolly Diszkont

Hungary Export-Import Bt. - www.cukraszkellek.hu

Rádi-Ice Kft. - www.radiice.hu

Dorog

Menestys Trade Kft. - www.cukraszdepo.hu

Dunaújváros

Grallu Kft. - www.tortadekoracio.com

Eger

Kormos József e.v. - Sütni-Való

Győr

Vinka - Cukrászkellék és Dekor - Vinka - Cukrászkellék és Dekor

Zág-Szer Kft - Cukorvirág tortakellék és édességdekoráció Győr

Kaposvár

R-V Webshop Kft. - www.sussvelem.com

Keszthely

ICE-G 2000. - www.tortadekoracio.hu

Kondoros

Kultúr Brand Kft. - Kultúr Brand Kft.

Miskolc

M. Hunyadi Hungary Kft - www.marbellita.hu

Nagykanizsa

ICE-G 2000. - www.tortadekoracio.hu

Nyíregyháza

Dape Trade Kft. - www.cukrászcentrum.hu

Marlex Family Kft. - Arany Habverő Hobbicukrász üzlet

Oroszlány

Vargáné Bata Csilla - www.torta-shop.hu

Pápa

Borók-Nagy Beáta e.v. - www.edesstory.hu

Petőfibánya

Gáborné Sajti Ilona e.v. - Ila Grillázs

Pomáz

Álmodjotthont Kft. - www.almodjotthont.hu

Sarkad

Tortaostyakep.hu - www.tortaostyakep.hu

Siófok

ICE-G 2000. - www.tortadekoracio.hu

Szeged

Márta Dániel e.v. - www.cukraszdiszkont.hu

Szeghalom

Horváth Attila e.v. - www.tortautca.hu

Székesfehérvár

Diszkont Kft. www.cukidiszkont.hu

Wágner Zita e.v. - www.tortaguru.com

Szigethalom

Cseh Diána e.v. - DiZo - Álomból torta lesz

Szikszó

Horváth Tamás e.v. - www.sutimania.com/webshop

Szolnok

Dévai Anita e.v. - www.creamtorta.hu

Üllő

Gyertyakovács - www.gyertyakovacs.hu

Petrics Bernadett e.v. - www.3dverzum.hu

Amerikai Egyesült Államok

All for Your Cakes - www.all-for-your-cakes.com

Bee's Baked Art Cookie Supplies - www.beesbakedartsupplies.com

Cake Carousel - www.cakecarousel.com

Kerekes Bakery & Restaurant Equipment - www.bakedeco.com

Three T Bake's Boutique - www.3tbakers.com

Ausztrália és Új-Zéland

Cakes Around Town - www.cakesaroundtown.com.au

Cake Warehouse - www.cakewarehouse.co.nz

Cake Decorating Solutions - www.cakedecoratingsolutions.com.au

Ausztria

cake decor & more - www.cakedecorandmore.at

Maister KG - Torten Dekoration - www.tortendekoration.shop

Brazília

Cia do molde - www.ciadomolde.com.br

Bulgária

Amarantos Ltd - www.hitrini.com

CooKiBooKi Ltd. - www.cookibooki.bg

Bosznia-Hercegovina

Sweet Empire Slatka Imperija doo - Sweet Empire Slatka Imperija

TORTA BREZZARO d.o.o. - Torta Dekor Brezzaro Doo

Csehország, Szlovákia

exkluzív viszonteladó:

Dortisimo.cz s.r.o. - www.dortisimo.cz

Dortisimo.sk s.r.o. - www.dortisimo.sk

Finnország

LiliLand Oy - www.juhlaunelma.fi

OIDO Oy Ab - www.mydreamday.fi

Tamisy Oy - www.juhlakauppa.com

Franciaország

Autour du gateau - www.autourdugateau.fr

Made in Leta - www.madeinleta.com

PATISSLAND - www.patissland.fr

SAS Cake Wonderland - www.cake-wonderland.com

Görögország

Cake Art - www.cakeart.gr

Hollandia

CookiesMonster - www.cookiesmonster.eu

Ellen's Creative Cakes - www.ellenscreativecakes.nl

Koekdesign - www.koekdesign.nl

SIHIRLI DURAK - www.sihirlidurak.com

Sugar Garden - www.sugargarden.nl

Hong Kong

Blossom Cakes 花語堂 - www.blossomcakesexpress.com

Horvátország

Dora Trgovina - www.doratrgovina.com

Ideja d.o.o. - www.slatkaideja.hr

Slatke Dekoracijewww.slatkedekoracije.com

Sve i Svasta - www.sveisvasta.hr

Kanada

Icing Inspirations - www.icinginspirations.com

How Sweet Is That? - www.howsweetisthat.ca

Lengyelország

AleDobre.pl - www.aledobre.pl

DesignPack Opakowania - www.sklep.designpack.pl

DLA Smaku - www.dlasmaku.com.pl

Kocham Lukier - www.kochamlukier.pl

PAN Centrum Słodkiej Dekoracji Sp.zo.o. - www.pan-centrum.pl

Puder Cukier - www.pudercukier.pl

Słodka Pasja Anna Grochalska - www.sklepslodkapasja.pl

Słodkie Wsparcie - www.slodkiewsparcie.pl

Sweet Decor - www.sweetdecor.pl

TakiTort - TakiTort - dekoracje cukiernicze

TORCIK.NET - www.torcik.net

Tortino sp. z o.o. - www.tortino.pl

Tortowe Kinga Chojecka-Dziura - www.tortowe-dodatki.pl

Németország

Torten-Kram GmbH - www.torten-kram.de

Norvégia

Cake Time AS - www.caketime.no

Olaszország

Silvia Mancini Cake art & Co - www.silviamancinicakeart.it

Románia

Cake Masters - www.cakemasters.ro

Decoratiuni Dulci - www.decoratiunidulci.ro

Déco' Ambalaje -  www.ambalaje-premium.ro

Gis Solution Ltd - www.rocake.com

Nati Cake SRL - www.tortulperfect.ro

Tomvalk - www.tomvalk.ro

S.C. Lumea Basmelor International SRL - www.lumeabasmelor.ro

TOP INGRIDIENTE SLR - www.topingrediente.com

Spanyolország

Dulce Emy - www.dulceemy.com

Svájc

Maister KG - Torten Dekoration - www.tortendekoration.shop

Serresco AG - www.bake-a-cake.ch

Szerbia

Tortadekor doo - www.tortadekor.rs

Szlovénia

PartyPek d.o.o - www.partypek.si

Vesna Kraner - www.dekoracijasladic.si