Kiemelt partnereink

Magyarország

Budapest

Ázsia Bt. - www.azsiabolt.hu

Cake Decor Kft. - www.sutisdoboz.hu

Lőkös Krisztina Kata e.v. - www.tortavarazs.hu

Petrics Bernadett e.v. - www.3dverzum.hu

Schiper Trade Kft - www.akedvencboltom.hu

Szilágyi Györgyi Ilona e.v. - www.tortamissio.hu

Békéscsaba

Soós Norbert e.v. - www.tortacenter.hu

Cegléd

Tortacentrum Bt. - Tortadekor Cukrászkellék

Debrecen

Hungary Export-Import Bt. - www.cukraszkellek.hu

Rádi-Ice Kft.. - www.radiice.hu

Dorog

Menestys Trade Kft. - www.cukraszdepo.hu

Dunaújváros

Grallu Kft. - www.tortadekoracio.com

Eger

Kormos József e.v. - Sütni-Való

Tóth András e.v. - www.cukraszkellekes.business.site

Győr

Zág-Szer Kft - Cukorvirág tortakellék és édességdekoráció Győr

Kaposvár

R-V Webshop Kft. - www.sussvelem.com

Kemecse

Ladányi-Balogh Erika e.v. - www.otthonsuti.hu/shop/

Keszthely

ICE-G 2000. - www.tortadekoracio.hu

Komárom

Podmaniczky Krisztina Anna e.v. - http://extremtorta.hu/

Miskolc

M. Hunyadi Hungary Kft - www.facebook.com/marbellitacukraszkellekek/

Nagykanizsa

ICE-G 2000. - www.tortadekoracio.hu

Nyíregyháza

Dape Trade Kft. - www.cukrászcentrum.hu

Oroszlány

Vargáné Bata Csilla - www.torta-shop.hu

Sarkad

Tortaostyakep.hu - www.tortaostyakep.hu

Siófok

ICE-G 2000. - www.tortadekoracio.hu

Solt

Pille-Hungária Zrt. - www.pillehungaria.hu

Szeged

Márta Dániel e.v. - www.cukraszdiszkont.hu

Szeghalom

Horváth Attila e.v. - www.tortautca.hu

Székesfehérvár

Wágner Zita e.v. - www.tortaguru.com

Szigethalom

Cseh Diána e.v. - DiZo - Álomból torta lesz

Szikszó

Horváth Tamás e.v. - www.sutimania.com/webshop

Szolnok

Dévai Anita e.v. - www.facebook.com/tortakellek

Székesfehérvár

Diszkont Kft. www.cukidiszkont.hu

Tiszalök

Szabó-Kovács Andrea e.v. - www.desszertdekor.hu

Üllő

Gyertyakovács - www.gyertyakovacs.hu

 

Ausztrália és Új-Zéland

Cakes Around Town - www.cakesaroundtown.com.au

Cake Warehouse - www.cakewarehouse.co.nz

Cake Decorating Solutions - www.cakedecoratingsolutions.com.au

Ausztria

cake decor & more - www.cakedecorandmore.at

Kuchenwelt - www.kuchenwelt.at

Maister KG - Torten Dekoration - www.tortendekoration.shop

Brazília

Cia do molde - www.ciadomolde.com.br

Kanada

Icing Inspirations - www.icinginspirations.com

How Sweet Is That? - www.howsweetisthat.ca

Csehország, Szlovákia

exkluzív viszonteladó:

Dortisimo.cz s.r.o. - www.dortisimo.cz

Horvátország

Slatke Dekoracijewww.slatkedekoracije.com

Ideja d.o.o.www.slatkaideja.hr

Sve i Svasta - www.sveisvasta.hr

Finnország

LiliLand Oy - www.juhlaunelma.fi

OIDO Oy Ab - www.mydreamday.fi

Franciaország

Autour du gateau - www.autourdugateau.fr

SAS Cake Wonderland - www.cake-wonderland.com

Németország

Torten-Kram GmbH - www.torten-kram.de

Nagy-Britannia

Viszonteladókért látogasson el --> Fractal Colors UK Ltd. - www.fractalcolors.co.uk

Görögország

Cake Art - www.cakeart.gr

Hong Kong

Blossom Cakes 花語堂 - www.blossomcakesexpress.com

Olaszország

Silvia Mancini Cake art & Co - www.silviamancinicakeart.it

Marokkó

The Cake Studio by Safaa 

Hollandia

Ellen's Creative Cakes - www.ellenscreativecakes.nl

Cake Dutchess - www.cakedutchess.net

CookiesMonster - www.cookiesmonster.eu

Koekdesign - www.koekdesign.nl

Sugar Garden - www.sugargarden.nl

Norvégia

Cake Time AS - www.caketime.no

Szerbia

Tortadekor doo - www.tortadekor.rs

Szlovénia

PartyPek d.o.o - www.partypek.si

Vesna Kraner - www.dekoracijasladic.si

Spanyolország

Dulce Emy - www.dulceemy.com

PRATCOPACK - www.pratcopack.com

Svájc

Serresco AG - www.bake-a-cake.ch

Tortendecor GmbH - www.tortendecor.ch

Maister KG - Torten Dekoration - www.tortendekoration.shop

Lengyelország

AleDobre.pl - www.aledobre.pl

Kocham Lukier - www.kochamlukier.pl

Słodka Pasja Anna Grochalska - www.sklepslodkapasja.pl

Puder Cukier - www.pudercukier.pl

Románia

Nati Cake SRL - www.tortulperfect.ro

Cake Masters - www.cakemasters.ro

Déco' Ambalaje -  www.ambalaje-premium.ro

Decoratiuni Dulci - www.decoratiunidulci.ro

Amerikai Egyesült Államok

All for Your Cakes - www.all-for-your-cakes.com

Baking & Sprinkles

Bee's Baked Art Cookie Supplies - www.beesbakedartsupplies.com

Cake Carousel - www.cakecarousel.com

Three T Bake's Boutique - www.3tbakers.com